top of page

Kurs "coaching w edukacji"

 

Organizator - Stowarzyszenie Akademia Dziecka

Kurs realizowany w jest formule online / webinarów i warszrtów online / uczestnicy otrzymują dane dostępowe i przez 6 miesiący zdobywają  wiedzę w obszarze coachingu i doskonalą swoje kompetencje. Kurs kończy się egzaminem - czyli rozmową kwalifikacyjną i prezentacją swojego portfolio, które powstaje w czasie jego trwania. Uczestnicy otrzymują certyfikat potiwerdzający zdobycie kwalifikacji.

Wykłady i warsztaty online prowadzą specjaliści z zakresu coachingu, pracy grupowej, neurodydaktyki i nowoczesnej edukacji. W czasie kursu uczestnicy przygotowują również swoje interaktywne wystąpienia i wcielają się w rolę tutorów i trenerów. Przygotowują indywidualne spotkania coachingowe – pracując parami.

Zadaniem kursu jest przygotowanie uczestnika do pracy nowymi metodami, technikami oraz przygotowanie przez niego własnego - indywidualnego warsztatu pracy z dużym wachlarzem przykładów, ćwiczeń, rozwiązań metodycznych - gotowych do zastosowania w pracy pedagogicznej w szkole.

To pierwszy na rynku kurs łączący techniki coachingowe z pracą tutora i mentora – aktywnego wspierająco nauczyciela.

 

 

Program kursu - stanowi tajemnicę handlową i jest prezentowany zainteresowanym w czasie rozmowy kwalifikacyjnej realizowanej stacjonarnie lub zdalnie - odbywającej się podczas zapisu uczestnika na szkolenie.

 

Proces uczenia się i zdobywania wiedzy to indywidualny proces uczestnika - wpierany również osobistymi  sesjami rozwojowymi - czyli maksymalnie spersonalizowany. Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnik - oprócz wiedzy, umiejętności, doświadczenia - zarysuje własną drogę rozwoju, rozwinie datkowe umiejętności, dostrzeże swoje predyspozycje i mocne strony  – będzie bowiem wspierany fachową opieką coachingową ze strony profesjonalistów.

 

bottom of page