top of page

 

Dlaczego eduFAKTURA?

 

Edu- rzecz wiadoma, od słowa edukacja.
Faktura –to dynamicznie zróżnicowana powierzchnia.
Czasem gładka, czasem chropowata. Zupełnie jak
„blaski i cienie” życia nauczycielskiego. Doskonalenie nauczyciela, ucznia przypomina doskonalenie powierzchni, wygładzanie faktury, która winna być: nieustannie doszlifowywana, polerowana, by osiągnąć połysk, delikatność i finezję. Zapraszam zatem do świata trudnej i niezwykle porywajacej sztuki "fakturowania edukacji".

 

 

 

 

 

Strona komunikacyjno-informacyjna dla Studentów
AHE w Łodzi

 

 

 

Wstęp do korzystania
z zasobów strony

 

W zakładce "Warsztaty komputerowe –ćwiczenia” znajdują się zdania dla grupy studentów pedagogiki AHE w Łodzi.

W zakładce "Projekt" znajduje się opis zadania dla grupy realizującej zaliczenie w postaci projektu edukacyjnego.

W zakładce "Materiały" znajdują się linki i odsyłacze do źródła wiedzy niezbędnego do realizacji zadań. Oraz przykłady dobrej praktyki.

Zakładka "kontakt" umożliwia przesłanie informacji, podaje adres mailowy, pod który należy  wysłać przygotowane zadania w plikach.

Życzę udanej zabawy z zasobami sieci Internet w czasie zgłębiania wiedzy w zakresie nowych technologii. W przypadku niejasności proszę o kontakt.

Wykorzystując taka formułę pracy  - czyli edukację samodzielna pod kierunkiem utożsamić można z Turingiem. Co więcej pozwala ten sposób zdobywania wiedzy na doskonalenie kompetencji w zakresie posługiwania się nieustannie zmieniającym się obszarem usług internetowych – tworząc stałe i ponadczasowe umiejętności pracy z tymi zasobami.

 

opiekun: Katarzyna Paliwoda  / e-mail: paliwoda.k@gmail.com

 

bottom of page